Wracamy na treningi na boisko

W tym tygodniu treningi już odbywają się na powietrzu. Poniżej podajemy godziny i terminy treningów w najmłodszych grupach, bo wielu rodziców dzwoni i dopytuje.
Rocznik 2009 (trenerzy Dariusz Różański i Ireneusz Gorczyca) - Poniedziałek godz. 17.45, czwartek godz. 18.45
Rocznik 2010 (trenerzy Dariusz Różański i Ireneusz Gorczyca) - Poniedziałek godz. 18.45, czwartek godz. 17.45
Zajęcia odbywają się na bocznym, trawiastym boisku przy ul. Narutowicza 9. Wjazd za hotelem Gromadą.

"CHCESZ BYĆ PIŁKARZEM
ZOSTAŃ BRONIARZEM"

Pod takim hasłem jesienią odbywał się nabór najmłodszych piłkarzy. Przeszedł on nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że Broń tak dobrze jest postrzegana i macie Państwo tak duże zaufanie do naszych trenerów. Również wiosną ogłaszamy kolejny nabór do naszych drużyn. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Trzy przegrane mecze derbowe w ostatnich dniach niczego nie zmienią - Broń to obecnie cztery zespoły na szczeblu mazowieckim, w tym trzy w Ekstralidze - czyli na możliwie najwyższym poziomie.
TEGO NIE MA ŻADEN INNY KLUB W REGIONIE!